אזרחות גרמנית

משרד עורכי הדין טל אופיר מסייע לישראלים במימוש זכאות בין דורית ובפתיחת אפשרויות נרחבות ובינלאומיות להשכלה, תעסוקה ומגורים- במגוון מדינות באירופה.

* אזרחות גרמנית לישראלים בתהליך מקוצר
* דרכון גרמני גם לישראלים שלא דרכו מעולם על אדמת גרמניה
* בדיקת זכאות ומיצוי זכויות מלא

משמעותה של אזרחות זרה

אזרחות היא מעמד שמעניקה המדינה בהתאם לפרמטרים הנהוגים בה, ומבטיח זכויות רבות, הגנה, אפשרויות לביקורים ללא מגבלת סיבה או משך שהייה, לימודים ותעסוקה, מגורים, מימוש זכויות והטבות סוציאליות ועוד.

אין כל קשר בין אזרחות לבין תושבות- וניתן לזכות באזרחות גם במדינה שאין כל כוונה להתגורר בה.

כל אזרח במדינת ישראל זכאי להחזיק באזרחות זרה נוספת, מבלי לוותר על האזרחות הישראלית וללא כל פגיעה בזכויות קיימות.

אזרחות נוספת היא יתרון המבטיח כפל זכויות, הטבות והגנה מדינית, וככל שקיימת זכאות לאזרחות כזאת- מומלץ לממש אותה, גם ללא צורך מידי, לטובת צורך עתידי במידה ויגיע ולטובת הדור הבא.

משמעותה של אזרחות גרמנית

גרמניה היא חברה בכירה באיחוד האירופי, ואזרחות גרמנית מעניקה למחזיקים בה זכויות ומעמד בכלל מדינות האיחוד האירופי.

האיחוד האירופי כולל התאגדות של 27 מדינות שונות באירופה, למעצמה כלכלית וביטחונית אחת, המעניקה לכל אזרחי האיחוד מגוון רחב של זכויות, בכל אחת מן המדינות החברות בה.

מימוש זכויות לאזרחות גרמנית פופולרי בקרב ישראלים רבים, המבקשים לזכות בהטבות והיתרונות שמעניקה החברות באיחוד, ולאו דווקא מדינת גרמניה עצמה.

בין היתרונות הבולטים העומדים לזכות בעלי אזרחות האיחוד האירופי

ניידות וחופש תנועה- האפשרות להיכנס באופן חופשי לכל אחת ממדינות האיחוד ולעבור בניהן, ללא כל מגבלה.

מגורים- אפשרות מגורים זמניים או מגורי קבע, השכרה או רכישת דירות ונכסי מגורים, בכל מדינות האיחוד.

תעסוקה- היתר ואפשרות לעבודה ולפרנסה בכל מדינות האיחוד.

מסחר ועסקים- אפשרויות מסחר, פתיחת עסק או שותפות בו, הקמת חברות, השקעות נדל”ן וכל פעילות מסחרית או עסקית, תוך ניצול הטבות והקלות בירוקרטיות מקומיות, אמנת מס בין לאומית והטבות נוספות.

לימודים- אפשרות רישום למוסדות חינוך למתגוררים במדינות האיחוד ולילדיהם, ואפשרות רישום לאוניברסיטאות, מכללות ומוסדות אקדמיה מובילים בעולם, בכל אחת מן המדינות החברות באיחוד. ההשכלה האקדמית באירופה ניתנת לאזרחי האיחוד ללא עלות במרבית המוסדות הללו, ובסבסוד משמעותי באחרים.

פטור מחובת ויזה לארה”ב- בעלי דרכון אירופי, בשונה מן הדרכון הישראלי, זכאים לכניסה חופשית לארה”ב ללא חובת הנפקת אשרת כניסה (ויזה).

הגנה ביטחונית- המציאות הביטחונית המורכבת במדינת ישראל מביאה רבים לשריון של אפשרות מגורים במקרה הצורך, בעתות מלחמה או איום, ואחזקה בדרכון גרמני ובאזרחות אירופית היא הגנה טבעית הניתנת למימוש מידי בכל עת.

ישראלים רבים מכירים את ההיסטוריה המשפחתית ויודעים או מבקשים לדעת האם גם הם עומדים בתנאי הזכאות. לשמחתנו, מדינת גרמניה שמרה תיעוד מצוין אודות התושבים והאזרחים היהודים שחיו בשטחה באותן שנים,

משרדנו יבחן בשיחה מקדימה עמכם האם יש עמידה בתנאי הזכאות.

במידה ואכן יש עמידה בתנאי הזכאות, אנו נבצע חיפוש מקיף בארכיונים שונים, על מנת לאתר מסמכים מגרמניה המוכיחים עמידה בתנאי הזכאות.

באמצעות שיתופי פעולה עם מגוון גורמים ומוסדות בגרמניה, אנו אמונים על סיפורי הצלחה רבים ואחוזי הצלחה גבוהים במיוחד באישור בקשות האזרחות ומיצוי הזכויות עבור ישראלים.

צרו קשר עם משרדי עו”ד טל אופיר כדי לברר אם אתם זכאים לאזרחות גרמנית – במשרדנו נוכל לבחון את המסמכים שבידיכם. אם המסמכים לא מספיקים, או אם אין לכם מסמכים בכלל,  נבצע עבורכם בדיקה ארכיונית מעמיקה כדי לבסס את הזכאות לאזרחות גרמנית.

לבדיקת זכאות או כל שאלה

השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

    משרד עו"ד טל אופיר - הוצאת דרכון גרמני ואוסטרי מבלי לצאת מהבית

    תפריט נגישות